Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • eszement24

    aktív tag

    Sziasztok.

    Elkellene nekem egy kis segítség...olyan készüléket szeretnék amin lehet telefonálni (az az első) meg zenét hallgatni (minimum napi 6-7 órát) alkalmadtán netezni(nem létszükséglet a wifi..de jó lenne) gps is legyen benne (geocaching, navi), pdf,excell és word fájlok se fogjanak ki rajta..és az aksija birjon legalább 20-22órát.A pda-k felé kacsingatnék csak azok nem nagyon bírják a gyűrődést aksi szempontjából..nincs kocsim utcán munkahelyen meg úgy unblock mindenhol használnám..mivel van elég kütyüm szeretném mindezt végre egyben látni N95 nem jöhet sajnos szóba, fizetős navi, tulajok véleménye, durva bugok miatt..hajlandó vagyok megfizetni az árát, de utánna ne a hajam tépjem..talán az asus p526-ban reménykedem, ha megjön végre mert annak olyan telefonformája van(számbillentyű rulez), de végre már gps-el wm 6-al..már csak a zeneminőség és az aksi a kérdés..mivel most w950em van, így a minőség fontos szempont.
    Ha nem találok semmit akkor tervezem a nokia 5700-ára való átállást az új symbi miatt és ha az sem jön be akkor visszapártolok az se-hez egy p990 képében..aztán várok és várok..

    Egy régebbi vitához meg csak annyit az n91es sérülékeny vinyója a nyomába sem ér egy flash memónak mint ami a w950ben is van..és ez egyszerű szubjektiv vélemény, mint látjátok nem vagy márkafanatikus..



    [Szerkesztve]

  • eszement24

    aktív tag

    válasz rumos14 #589 üzenetére

    Rumos sajnos 10-12 órát abszolút gépmentes helyen vagyok..különben nem lenn gond, hogy csak ennyit bír az aksi..ezért is gondolkodom mindenfélében..

  • eszement24

    aktív tag

    válasz Ricardo #592 üzenetére

    Köszönöm a segitő hozzászólásokat, csak most tudtam megnézni őket, ahogy hazaértem balatonról.Ricardo mit jelent az, hogy antenna kell a gpshez ebben a készülékben?Úgy tudtam, hogy nincs beleépítve.

Aktív témák