Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • koveradam

    tag

    Sziasztok!

    Nem nagyon szoktam fórumozni de nagyon sok telefon megfordult már nálam!
    Most jelenleg egy Iphone 3GS van a tulajdonomban ezelőtt pedig egy I8910 HD volt!
    Én úgy vagyok vele h. minden telefonnak megvannak az erényei hátrányai nem kell egyiket sem fikázni!
    Az I8910 HD például nagyon jó képeket csínált és a kijelzője az az egyik legjobb a mezőnyben! Nagyon jó volt rajta videókat nézni!
    De hátránya az Iphonnal szemben h. bármilyen böngészőt teszel rá messze elmarad az Iphone 3GS böngészőjétől, és alkalmazások terén azért valljuk be nem lehet egy lapon említeni a jó öreg Applel!

    Viszont ugye az Iphone 3GS nem a kamerájáról híres de a játékok rajta nagyon élvezetesek!
    Én naponta 3 töltöm annyit játszok vele :D

    Androidnak is megvannak az előnyei és hátrányai egyaránt!

    Szóval szerintem mi okostelefon tulajdonosok tartsunk össze és egyik gyártót se szidjuk mert mindegyik egytől egyig a technika csodája!!!!

  • koveradam

    tag

    válasz zone #14557 üzenetére

    Szia!

    Szerintem nézz szét különböző oldalakon ahol eladásra kínálnak telókat használtan! Én is most szereztem egy HTC Desire 80 ropiért 1 hónaposan! 1 év garival! De ha mindenképpen új akkor várj a Wavere! Nekem volt az is meg Galaxy 3 is de a Galaxy 3-at nem ajánlom mert lassú teló nagyon! Nekem a névjegyzékben akadozva lehett görgetni az Android játékok nagy része el sem indult rajta normálisan!

    Üdv

  • koveradam

    tag

    válasz stevve #14562 üzenetére

    Sziasztok!

    Akkor bővebben a Galaxy 3 tapasztalatról. A teló 3 hétig volt nálam volt időm kipróbálni. Az akadozó névjegyzék valóban jelen volt a készüléknél de szerintem ez SW frissítéssel megoldható majd. A kijelző nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat ( mondom ezt úgy hogy rengeteg tapis telefonom volt már de ennyire egyik sem gyűjtötte). Az Android játékok 25% kb amit telepítettem nem megy rajta rendesen. A 3D játékokat meg se próbáljátok mert az meg sem nyikkan szinte. Újonnan vettem anno de az akksija elég szeszélyesen tudott viselkedni elég hamar megadta magát aktív használat mellett. Méretét tekintve szerintem túl kicsi a készülék pedig nincsen nagy kezem (lehet a nagyobbakat jobban szeretem), de ez egyén függő.Az albumba mármint fényképek nézegetésénél erőlködik rendesen a kicsike mire tiszta képet ad. Először ugye darabos a kép és egy idő után élesedik ki! Az utóbbi engem nagyon zavart.

    Pozitívumok: Böngészője nagyon gyors nekem sok nagy kategóriás telefont maga mögé utasított! Wifije nekem megfelelő erősségű volt nem vettem észre olyan helyet ahol a többi telefon talál jelet ő meg nem talált volna. Nagyon jól testre szabható köszönhetően annak, hogy sok widget van rá ami samsungos függetlenül attól, hogy alapjáraton Android. Divx lejátszó lejátszott minden avi-t és kommunikált a Samu tv-vel is!!!

    Egyenlőre ennyi remélem segítettem valamennyit

  • koveradam

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Samsung Galaxy S eladó! 2 hetes bolti garis független Darky 9.2 van fent! Quadrant értékem 1580! Teljesen karcmentes hátlap és kijelző is.

    Minden meg van hozzá akit érdekel az írjon privátot!

  • koveradam

    tag

    Nem tudom ide tartozik e :

    Sziasztok!

    Most akarok venni fülhallgatót vagy fejhallgatót Sennheiser a telóhoz!

    Ki melyiket ajánlja?

    Max 15 000 FT-ig

Aktív témák