Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BKazar

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségetek szeretném kérni telefon vásárlásában.

    Paraméterek, amire szükségem lenne:

    - ne legyen túl nagy, zsebben kényelmesen hordható legyen. Pl. Iphone túl nagy
    - Tudjam használni mobil internetezéshez modemként, tehát vigyen minimum 7.2 MBPS-t. Ez elvileg a HSPDA, de ha van már valami modernebb az is jó.
    - Legyen benne email kliens, vagy valami levelező program, tehát a leveleimet meg tudjam nézni rajta
    - Utálom az érintő képernyőt, de szerintem más nem nagyon jöhet szóba. Fontos, hogy jól kezelhető legyen, mert pl. barátnőm Samsung F480-át kb. 2 nap után kivágnám az ablakon
    - Eredetileg Samsung párti vagyok, az utóbbi sok telefonom Samsung volt. 2 évig használtam egy D900 -at, amíg el nem hagytam. Nem tudnék róla rosszat mondani. Általában minden samsung termékemmel meg vagyok elégedve (kivétel az F480 kezelhetősége), de nem tudom milyenek az új érintős telefonjaik, nem jobb e valamelyik másik gyártó
    - Ha már okostelefon, akkor legyen benne GPS és kezeljen minél több formátumot. Office alkalmazások, PDF, MP3 alap, de az sem baj ha MP4 vagy valamilyen film formátum is.

    Azt hiszem ezek a legfontosabb paraméterek. Várom az ötleteiteket.

    Köszönöm mindenkinek!

  • BKazar

    csendes tag

    válasz picur220 #5996 üzenetére

    Köszönöm az eddigi ötleteket. Ezek közül a két N szériás tetszett. Az e széria billentyűzetét kizárt hogy én tudnám használni meg nem is igazán tetszik. Ahogy elnéztem ezeknek a kijelzője nem a legnagyobb. Mennyire alkalmasak ezek netezésre illetve egy pdf file olvasására?

    Samsungok, HTC-k? esetleg LG-k? Bár nagyon erős érveknek kellene elhangozni, hogy egy LGt megpróbáljak:).

    Árkategória: Ha egy telefon 100 fölött sokkal jobban megéri, mint a 100 alatti, akkor elgondolkodnék rajta, de azért szívesebben maradnék 100 alatt. A legjobb ez a 70 körüli ár lenne, mint az N85

  • BKazar

    csendes tag

    Sziasztok!

    A galaxy spicam gps-e megadta magát (meg már amúgy is egyre több apró hibája van) és szeretnék egy új készüléket, mert a hétvégén nagyon nagy szükségem lenne gps-re.

    A kérdésem az lenne, hogy olcsó androidos kategóriában milyen telefont javasolnátok. Kb. fél évre venném, mert akkor terveztem egy jobb telefon vásárlását. Ahogy elnéztem akkor lesz pár igazán jó telefon (pl. az SE Arc nagyon tetszik).

    Ami nekem fontos:

    - GPS menjen és legyen jól használható (illetve nem árt, ha van rá optimalizált IGO, vagy bármi ami neten is fellelhető)
    - Akksi bírja minél tovább
    - Ezen kívül kb. érdekelne melyik a legjobb vétel az olcsó kategóriában

    Előre is köszi!

  • BKazar

    csendes tag

    Mit javasolnátok a következő kondíciókkal:

    - 50 év körüli nő, első okostelefonja, tehát még ismerkednie kell vele
    - T-Mobile - nál vennénk
    - "olcsó kategória"
    - az aksi azért kibírjon 1 teljes napot :)

    Köszi!

  • BKazar

    csendes tag

    Szeretnék egy nem túl nagy, zsebben kényelmesen hordható, jó minőségű, elegáns androidos telefont:

    Végre gyártottak is ilyet: Xperia Ray.

    Pár dologtól aggódom, mi erről a véleményetek:

    - az "egyedi" felbontása miatt nem fog rajta minden program jól futni
    - nincs rajta fizikai gomb, csak érintős, mint a minin. Az egyik vodafone üzletben kipróbáltam egy agyonhasznált minit, a vissza gomb szinte alig működött rajta.

    Egyéb ötletek ebben, vagy maximum az ARC árkategóriájában? Az ARC amúgy nagyon tetszik, csak ennyi pénzért nem nagyon tudom elfogadni az anyaghasználatát...

  • BKazar

    csendes tag

    válasz Tsebacsi #31066 üzenetére

    Tetszetős, de még nem is nagyon van nálunk, plusz, ha jól tudom a legdrágább kategória lesz... Annyit meg nem ér nekem.

Aktív témák