Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • MobilFan

    csendes tag

    Sziasztok! Remélem, Ti tudtok segíteni nekem.

    Sokat használom a mobilomat, de főleg nem telefonálásra, hanem elsősorban a naptárfunkciót. Ami eszembe jut, egyből felírom, sokat jegyzetelek (intézendőket, feladatokat, ötleteket) stb. Ezt teszem a PC-vel is, ezért az Outlook az általam leginkább használt PC-alkalmazás és nagyon fontos lenne, hogy a mobillal való szinkronizálás tökéletes legyen. Sajnos, az általam jelenleg használt Samsung i600-zal nem tökéletes, előfordulnak hibák. A névjegyek ugyan rendesen átmennek, de a találkozókkal már adódnak problémák. Ráadásul a feladatokat az i600-on nem is lehet szerkeszteni, csak olvasni, ezért kénytelen vagyok ezeket is és minden mást is a találkozók közé beírni a mobilon.

    Mostanában gondolkodom, hogy le kéne már cserélni valami mindent tudóra (pl. Samsung i900 Omnia), ami tényleg "all in one", de lehet, hogy nekem nem is okostelefon kellene igazán? Hanem valamilyen más, telefonos PDA?

    Van esetleg itt a fórumon valaki, aki hozzám hasonlóan ilyen sokat használja az Outlookot és tud megoldást?

    (A helyzetet bonyolítja, hogy minden másra is szeretném használni a mobilt (zene, videó, fényképezés, internet, SMS, GPS, rádió stb.)

    Előre is köszönöm!

    Nem lehet mindig csak szórakozni, időnként pihenni is kell!

Aktív témák