Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • r4z

    nagyúr

    válasz LGLuke #23329 üzenetére

    Amit én ajánlok: Galaxy S, Xperia Neo, esetleg valami WP7-es cucc. A Wave és Wave II is jók lehetnek, esetleg Desire.
    Valami konkrétabb igény?

    Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

  • r4z

    nagyúr

    válasz LGLuke #23331 üzenetére

    Akkor Omnia7, Xperia Neo, Incredible S / Desire HD (csak méretben és anyaghasználatban különböznek), Wave I / Wave II (RAM és kijelző a különbség), HTC Trophy / HD7 / Mozart (méretbeli és anyaghasználati különbségek), LG Optimus 2X.
    Nyálazd át a teszteket és szűkítsd kicsit a kört, mert ez így kicsit sok :)

    Karma: Viszont az iPhone 4 nem is 150k függetlenül :U

    [ Szerkesztve ]

    Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

  • Karma

    félisten

    válasz LGLuke #23331 üzenetére

    BT minek kell? Headsetnek vagy középkori fájlküldéshez? :P
    Mert ha utóbbi, akkor az iPhone éppúgy kihúzva mint a WP7-ek.

    Az iPhone4-nél időtállóbb telefon (a portól mikrokarcolódást és a földhözvágás esetén törést leszámítva) nem nagyon van a piacon.

    Wave-ek kiesnek a netezés, a jó email és a multimédia miatt.
    Az akadozással az Androidokat lehet szűrni.

    RazorGTR1: Lehet már összefutni vele annyiért is.
    Viszont cserébe lényegesen több kompromisszumot kell kötni :U

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz LGLuke #23334 üzenetére

    Valóban fontos információ lenne, hogy tudjuk mire kell a BT. Mert ha fájlküldéshez, akkor kiesik a WP7.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz LGLuke #23340 üzenetére

    Rendben, akkor még bent maradt a WP7.
    Mennyire fontos a kamera minősége? Mivel nőneműnek lesz, a külleme lényeges szempont?
    Mert így első körben az LG Optimus 7-et mondanám. Jó anyagminőség (fém), de kicsit batár. A HTC Mozart 7 is fémházas, de csak rendkívül gyenge képeket lehet vele lőni, viszont finomabb a vonalvezetése, szép telefon.

    Szerk.: Üzemidőben az LG valamelyest jobb.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz LGLuke #23343 üzenetére

    Nekem DHD-m van. Az egyik legjobb okostelefon a piacon. (Lehet hogy kövezés lesz ;] de az SGS-nél egyértelműen jobb.) Persze csak 1 magos CPU-val. De jelenleg nem nagyon van miért DHD tulajként váltanom rájuk.
    Főzött ROM-okkal (persze az igazán jókkal MDJ, MIUI, de főleg a Virtuous-al) lazán felveszi a versenyt bármelyik 2 magos csodával.
    Persze a gyári ROM-ok is elég jók.

    Persze mint mindennek ennek is van hibája, illesztési gondok sajnos ez egy kissé el lett cseszve. Nem a legjobb a kamerája sem, bár engem az sem zavarna ha egyáltalán nem is lenne rajta. erre mondják hogy ízlések és pofonok. Zenében sem a legjobb. És a gyenge akku, bár lehet hozzá szerezni 1800/1900 mAh-s akkukat is. +50% üzemidőt azért lehet velük nyerni.

    gretzky77: Hát WP7 az jelenleg legalább is nálam felejtős egy Android-hoz képest kifejezetten "buta" még. Majd talán a Nokia ki hozza belőle amit lehet ;]

    Xever: SGS2 egyértelműen a LG az nagyon döcögős még. Majd talán az ősszel érkezik is rá a beígért 2.3 ;]

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz LGLuke #23343 üzenetére

    Nagyon jó telefon a DHD. De elég nagy mérettel rendelkezik. Nem biztos, ergonomikus egy kisebb női kéznek. Szerintem az ilyesmit is vedd figyelembe.
    Az Android előfordulhat, hogy valamilyen szinten nem tetszene, mert néha be-be tud akadni. Az iOS és a WP7 gördülékenyebb, viszont az Android sem problémás különösebben, főleg ebben a kategóriában nem.
    Az Optimus 7-ből Én sem találtam 2év garanciával. Ezen most meglepődtem, mert mindegyik WP7-es telefonból van 2éves, gyártói garanciás változat. A gyártói garancia nagyon fontos! Mindenképp olyan változatot vásárolj, ha már ennyi pénzt szánsz rá.

    (#23344) gretzky77: Szia!

    Nem valószínű, hogy lenne itt olyan, aki mindegyik telefont kipróbálta. És ha valóban tapasztalatra vagy kíváncsi, akkor a készülékek saját topicjában kérdezz.
    Ezek közül egyértelműen a Defy a legjobb vétel, de 9k-ért a többi sem rossz. Ha nem jön be az Android annyira, és érdekel a WP7, akkor próbáld ki. WP7-hez szeptemberben jön egy nagy frissítés, ún. Mango. Ha ilyen telefont vásárolsz, akkor mindenképp várd meg vele az őszt, és úgy döntsd el, hogy maradjon-e.

    (#23345) Xever: Üdv!

    Az általad leírt tulajdonságok alapján az LG lenne az ésszerűbb választás. Az 512MB RAM akkor lehet kevés, ha nagyon hardcore user vagy. Az LG név miért negatívum? :F

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Aktív témák