Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz molnarsg #504 üzenetére

    A memória kérdésről:

    Azt lenne jó tudni, hogy mennyi az E65 operating memóriája. Van ugyanis a storage memory - ezt szokták megadni, de ez gyakorlatilag szvsz egy bizonyos méret fölött tökmind1, hogy mennyi, úgyis kártyát pakol bele az ember. A fontosabb a már említett operating memory - ebben futnak ugyanis a programok és az op. rendszer is. Az N80 operating memóriája ~45mb amiből az op rendszer és egyebek miatt ~19mb szabad egy friss restart után. Ez szokott kevés lenni néha, nekem leginkább webezés közben szokott ez gondot jelenteni.
    Érdekes, hogy pl. az N70-nek 32mb operating memóriája van, azzal nem is volt soha ilyen gondom.

    Az meg, hogy nincs újabb firmware pl. N80-hoz sokat nem jelent. Ha kiforrott az sw akkor nincs miért lecserélni - és ennek már volt ideje kiforrni.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz molnarsg #506 üzenetére

    Nekem N80-am van, nincs mire panaszkodnom.

    Egy ismerősöm viszont egy hét után visszacserélte N73-ra az E65-jét, igaz nagyon nem fejtette ki, hogy pontosan mik, de voltak vele bajai - persze ebből nem lehet messzemenő következtetések levonni.

    Szerintem elég kevés embernek van még E65 annak ellenére, hogy elég jó kis darab. Ezért sem lehet sok felhasználói véleményt olvasni róla. Azt hittem nagyobb boom lesz a megjelenése után, kb. mint az E50 esetében, de nem így lett. Ha majd jobban elterjed lesz több tapasztalat.

    Feel Good Inc.

Aktív témák