Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Daweee

    őstag

    válasz s1ru2 #806 üzenetére

    Mégegyszer belegondolva lehet valami ebben a gomb-dologban, mert én bal kezes vagyok, mobil is abban van, ezért a c gomb nekem kényelmes, a ceruza van nálam az említett helyen, azt meg sose használom, de tény hogy nem egyszerű megnyomni, de annyira az sem vészes. N73 mellé szóljon még a fizikálisan nagyobb kijelző, és a jobb kamera, a 6290 mellé meg a gyorsabb menü.

  • rumos14

    nagyúr

    válasz s1ru2 #806 üzenetére

    na ez tényleg nem egyszerű döntés, nálam is szóba jött az N73, de végül a 6290-t választottam a használhatóbb gombok, olcsóbb ár, újabb oprendszer, gyorsabb működés, mini usb és jack audio csatlakozó miatt. az sem rossz, hogy összecsukható, nem kell aggódnom, hogy a kijelző karcos lesz.
    a külső ízlés dolga, nekem az N73 nem tetszik, csak fekete színben lennék rá vevő, de úgy ugye még drágább. a 6290 sem egy hú de szép, de nekem ok.
    kipróbáltam kézbefogva egy N73-at, a bill. nekem kicsi, túl sűrű és ''túl alul'' van, valahogy kényelmetlen. a kamerája egyértelműen jobb, de a 6290 sem gáz, ha nem kell autofocus.

    hello, na csak most ugrik be, hogy tőled vettem a Samsung mp3 lejátszót!!! nagy híre ment hogy milyen jó áron adtad a cuccokat :R
    ha Pesten vagy, kipróbálhatod a 6290-emet, persze sok boltban is ki van téve.


    [Szerkesztve]

Aktív témák