Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz fateless #495 üzenetére

    sym vagy win - ebből megintcsak vita lesz. alapos gyanúval élek, hogy a topikba írok nagy része sym párti, eleve alig van itt szó WM-os telókról, bár van olyan topik is.
    én viszont WM párti vagyok, szerintem többféle külsős progi van, így nagyobb eséllyel találsz neked valót, és hát izé... törést is esetleg könnyebb találni, persze ez engem nem érint, stb :B
    a stabilitásba most nem mennék bele - az én WM rendszerem max havonta egyszer fagy le, és akkor is tudom, hogy épp necces dolgot csinálok.
    van egy olyan meglátásom is, hogy a WM több teret enged a buheráló kedvnek - kvázi mindent meg lehet változtatni, ebből adódóan elcseszni is...
    a te konkrét esetedben viszont - bejön az E61 formája, tudja a neked kellő dolgokat - sztem ezzel jársz a legjobban. egy hasonló tudású WM készülék többe is kerül. amúgy WM-es kütyük közül miket nézegettél?
    nekem mondjuk olyan dolgok is tök fontosak, hogy full office kompatibilitás, mini usb csatlakozó, és normális SD kártya bővítés (sajna a következő kütyümnél erről vszleg már le kell mondanom).

Aktív témák