Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz Pompi #491 üzenetére

    Dobjuk már az N és E széria közti különbséget! Rendben, az N széria az istenkirály, a megváltó és a többi. Nekem csökött izlésem van, aminek nem tetszenek az N szériák, külsőleg egyedül csak a 73-as tetszik úgy, ahogy, ezért nem akarok foglalkozni az N szériával. Rendben, hülye egy formavilág jön be nekem, a homokozólapát E61 tetszik, korcs vagyok.

    De kérlek, arról mondjatok már néhány dolgot, hogy melyikkel érdemesebb foglalkoznom: symbian vagy Windows? Vagy nagyjából egyforma és ez is csak izlás kérdése, mint az E és N sorozat, esetleg vannak komoly érvek egyik-másik oldal mellett, amit fontos figyelembe vennem.

    (Pompi, én egy baromi konzervatív felfogású ember vagyok, aki számára az üzleti telefon egyet jelent a nyalóka-formával, vagy újabban a blackberryvel, ezért sem komálom az N-eket. De pl az E65-öt sem tudom elfogadni üzleti telónak a slide mivolta miatt. Ez vagyok én, kész. Ettől még sok üzletember vehet N sorozatot, de az én vléeményem attól még nem változik. (Ez olyan, mint a renault twingo volt: vagy tetszett, vagy nem...) Szal ezért is tettem már az elején a valódit idézőjelbe, nem a belseje miatt. Hagyjuk már ezt az E-N dolgot.)

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • rumos14

    nagyúr

    válasz Pompi #491 üzenetére

    persze, régebben a SE T és K telóimnál azzal írtam sms-t, de azért egy hosszabb szöveget, memót, feljegyzést, neadjisten e-mailt most már képtelen lennék azon beírni. az érintőképernyős qwerty viszont nagyon ínyemre van.

Aktív témák