Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • \\ZerG//

    csendes tag

    válasz premete #46737 üzenetére

    Érdekes, hogy írtál a Motoroláról, mert pont ezen gondolkoztam h lehet olyat kéne...
    Motorola telefon nagyapámnak volt mindig, így nekem beidegződött h. az időseknek való teló... :) Persze korántsem... Amúgy sose volt gondja a telefonnal, pedig jó pár éves és még mindig tökéletes működik neki is.
    Ezért ki is szemeltem a honlapjukon a Motorola Razr MAXX-ot ami nagyon bejön és az akksija se kispályás,de sajna ebbe is az a fránya AMOLED kijelző van :( szal bukta...

    Szal marad a HTC... Sok ismerősöm dicséri h. jók. Bár a Sensation akksija csak 1520 mAh és elv gyorsan lemerül, de a neten már néztem hozzá egy 1900 mAh kapacitású akksit... Azzal már kicsit jobb...

    (#46742) agabe:
    Azt nem mondtam h. rosszabb, csak a hírek szerint a saját átlag feletti szintjéről lejjebb zuhant...
    A telefonok tartóssága sok mindentől függ, szal tényleg nehéz előre megmondani...
    Amikor még az én régi Nokiámat vettük, akkor arra se mondták h. 6-8 év meglesz és sok meg is hibásodott ebből a modellből, de nekem még tökéletesen működik és már bőven elmúlt 8 éves.

    Persze kell hozzá némi szerencse is. Erre csak annyit tudok mondani h. majd meglátjuk... :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák