Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz Dhampir #29717 üzenetére

    Droid + szabadsag erzese? Ugyan mar, azt se tudod mit hadovalsz :DDD

    Tudni akarod mi az igazi szabadsag? Megsugom neked, hogy anno, reges regen lezuztam a firefox egyik erosen fejlesztes alatt allo beta verziojat, amit sose adtak ki publikusan (nem ok nelkul) es ezt a win32 binaris kodot echte ugy ahogy van bezuztam maemo linux ala, es egy kis kalapalas itt egy kis kalapalas ott, es csontra ugyanazt a win32-es binaris kodot futtattam Windows 7 es maemo linux alatt! Es mindketto rendszer alatt villamgyorsan futott (a maga szintjehez kepest)!

    Ugyanezt a poent ellottem meg a radegast klienssel is, csak sajnos ott mar kifutottam az N900-om keveske RAMjabol, es sajnos egy kis virtualizaciot is be kellett vetnem ami tovabb fokozta a RAM hianyt, de megcsinaltam, itt is ugyanazt a win32 kodot futtattam Windows 7 es maemo linux alatt - sajnos az utobbin RAM hianyaban nem volt epp idealis a sebesseg.

    Na ecsem, ha te ezt utanam csinalod mindenfele linux specifikus programozoi tudas nelkul, csupan a "power user" szinten ragadva, amin en is vagyok, akkor elismerem amit mondtal.

    Azt viszont alairom, hogy a droid sokkal nagyobb teret enged, mint a symbian :C de igazi szabadsagot nem ad :N .

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Aktív témák