Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz aggleány #20706 üzenetére

    Alapvetően nem illik rosszakat írni egy olyan telefonról, amit leginkább hírből ismer az illető, a Blade.nek vannak előnyei és hátrányai is, a lapos dizájn nyilván behatárolja az akku méretét, ami az akku kapacitására van rosszékony hatással, de azért egy napig kibírja, ha kell, este pedig mindenki fölteheti töltőre.
    A kijelző nagyon szép, a telefon már nem annyira, de nekem az iPhone sem tetszik igazán, pedig abban nyilván drágább a formaterv....
    A legjobb ár érték arány attól is függ, ki mire használja, telefonálni és sms-ezni túl drága, de az androidos telefonokkal ismerkedni szvsz pont elég, elejtve például a százötven kilós telefonnal nagyjából annyi a bukó, míg a Blade-el olcsóbb a tanulópénz...
    Nekem például egy nem ennyire lapos és kissé nagyobb telefon jobb lenne, pedig nem is nagy a kezem...
    Ellenben nem szólom le a többi gyártó készülékeit, mert nem ismerem őket...
    szinte minden gyártótól volt már telefonom, márkafannak nem lehetne nevezni semmiképp...

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Tim82

    nagyúr

    válasz aggleány #20706 üzenetére

    A mobilnetem akármije (amit bedugok a számítógépbe)

    Szaknyelven USB modem. :))

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák