Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • CoolBoy323

    nagyúr

    válasz Balázs1621 #19533 üzenetére

    a fene egye meg, h ilyen hamar észrevették :(:(:(

    fordítás ala Google Chrome:

    LG vezeték nélküli töltés Pad csökkenti a kábelt, ha tudja tartani a telefont belül 7mm a központ
    Március 23, 2011 által Peter Egyéb modulok
    Vezetékre van a csecsemők - vezeték kevesebb van, ahol ez az egész az. Az LG bemutatta a vezeték nélküli töltés Pad, más néven WCP-700, amely lehetővé teszi számol fel telefonon, anélkül, hogy csatlakoztassa a töltő kábel be

    Cool, mi? Nos, ki kell rakni a telefont belül 7mm a központ a vezeték nélküli töltés Pad, de még mindig - nem kell kábel megy ...
    Az LG-700 vezeték nélküli WCP töltés Pad összeegyeztethető eCoupled Qi technológiával , de nem találtam egy listát a kompatibilis telefonok / hátlap / akkumulátor, hogy működni fog a Pad (a HTC Thunderbolt a másik telefon hallottam a kompatibilis).
    A vezeték nélküli töltés Pad kell a telefont kell elhelyezni egészen pontosan dolgozni - 7mm belül az elhelyezés útmutató - de háromféle típusú visszajelzést, hogy mutassa meg, amit betalál (a LED mellett hallható és tapintható visszajelzést).
    Most, utálom, hogy dugja be a telefon, mint a következő személyt, de most, hogy belegondolok, még most is a telefon, miközben a töltés - biztos nem tudok túl messze van a töltő, de ez még mindig sokkal tovább 7mm.
    Különben is, az LG-700 vezeték nélküli WCP töltés Pad jön április elején a $ 70 (€ 50).

    [ Szerkesztve ]

  • Szancsó

    aktív tag

    válasz Balázs1621 #19533 üzenetére

    Nem próbálkoztak, simán kihozták :D
    Pedig én is vártam, mikor csörren meg a telefon és hogy mit találnak ki...

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Aktív témák