Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Erőforrás

    tag

    válasz zed01 #5047 üzenetére

    Elhitte a szavaid igazságtartalmát bárki is? Hol? Látsz olyan bejegyzést, aki egyetért veled, vagy helyesel? Azért mert valaki nem írt hozzá semmit nem jelenti azt, hogy egyet is ért veled.
    Mindt mondtam ez egy szakmai fórum. Ha állítasz valamit konkrétan tedd, mert a fenti állításaid megkérdőjelezhetőek. Főleg azok után, hogy milyen alapvető hibákat követsz el. Lásd a korábbi hozzászólásaid.
    De látom tényleg nem tudsz polemizálni. :) A jellemedről senki sem beszélt. Ha ezt felhoztad a magad védelmében, nem véletlenül tetted.
    Az utolsó mondatodat meg nem minősítem, mivel ennyi telik tőled. :) Ezzel minősítetted magad rendesen. Továbbra is mondom ez egy szakmai fórum, nem pedig egy pszichológiai önképzőkör, ahol valaki a gengeségét azzal leplezi, hogy sértegetni próbál másokat!
    Haver! Tényeket tegyél le az asztalra végre, és ne mellébeszélj, mert eddig pontosan ezt tetted! Nyugodtan sértegess, mert mással úgy sem tudsz visszavágni. Viszont én a helyedben szégyellném magam, mert a korlátolt hozzászólásaidat más is látja, és lejáratod magat! Kis intelligens Senior tag. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák