Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zvaragabor

    senior tag

    válasz zed01 #4731 üzenetére

    És szerinted ezek a programozók abból a pénzből élnek meg, amit adományoznak nekik? Ezt a pént arra fordítják, hogy a terméküket fejleszthessék. Bizos vagyok benne, hogy emellett van rendes munkájuk is. De mivel a programozó is egy szakma, így abból is meg kell élni, nem programozhat mindenki csak hobbiból.

    [ Szerkesztve ]

    I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

  • Erőforrás

    tag

    válasz zed01 #4731 üzenetére

    Apa figyelj csak! A személyeskedést ha lehet tartogasd meg magadnak!
    Mielött leírsz valamit gondold végig! Hülyeséget írsz az ingyeneséggel kapcsolatban!
    Egy pék szerinted ingyen fog kenyeret gyártani? Egy autószerelő ingyen csinálja meg az autódat, vagy egy autószalon ingyen adja az atóját neked?
    Vagy te ingyen dolgozol egy cégnél? A programozás szellemi munka, de munka! Én azért tanultam, mert ebből akarok megélni, hogy másoknak okos és hatékony dolgokatadjak. Ők meg honorálják a munkámat! Érdekes állsápntod van a pénzről. Szerintem ezt a fogalmat tedd rendbe magadban erősen!
    Küldtél ennek a cégen 5 dollárt és így lehet pénzt keresni? Érdekes. Esetleg marketing szakember is vagy?
    Mondok valamit: Valaki csinál valamit, és pénzt kér érte. Vagy megveszed, vagy mész továb. A Microsoft és a többi cég termékével is ez a helyzet! Vagy megveszik, vagy nem. Nem volt kötelező megvenni a termékeiket, de megvették. Akkor ezek után lehet mindenkinek kussolni, mert ő vette meg, és nem volt rákényszerítve. Magyarul, ha van két bolt az utcában, te döntöd el, melyikben vásárolsz.

Aktív témák