Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz h_143570 #4675 üzenetére

    1. Már miért járna biztonsági kockázattal, azok a programok az ubuntu tárolójában vannak benne, mind ellenőrzött, bevizsgált alkalmazás.
    2. Az ubuntuban nem csak a netfilter van hanem, az iptables is a kettő együtt védi a gépet.
    3. Nekem még egyszer sem kérdezte meg az XP hogy engedem-e az adott programot rendszergazdai jogosultságokkal futni. A vista már lépett egyet előre, de még az sem éri el a linux szintjét.
    4. Nem mindegy mennyi kártevő van linuxra, és mennyi windowsra.
    5. Az ubuntuban alapból benne van, nem kell külön letöltegetni telepítgetni esetleg fizetni érte.
    6. Jó. Bár ha eddig nem tettek bele registryt ezután miért tennének bele?
    7. Nem állítottam hogy windowson nincs ingyenes megoldás, bár muttass egy ingyenes professzionális DVD rppelő alaklamzást windowsra :) vagy egy olyan ingyenest amivel aviról lehet DVD konvertálni. Azt állítottam a linux felhasználói élményhez hozzátartozik az ingyenesség.
    8. Minek terméktámogatás, ha ott van a magyar nyelvű levlista, vagy az ubuntu fórum? Ahol eddig minden felmerelő problémámra szinte azonnal megoldást kaptam.

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Aktív témák