Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • lck

    senior tag

    válasz 12-es csaj #46345 üzenetére

    A ping érték csak azért zavar mert általában a többi vírusirtónál nincs ilyen gond. ( talán F-secure -nél hallottam még erről ) Egyébként különösebb lassulást nem vettem észre sem a gépnél sem a netnél.
    Avast-hoz azért térek vissza mindig, mert elég sok gépre szoktam telepíteni wint és az esetek nagy részében Avast-ot teszek fel rá védelemnek. Mert még mindig ezt tartom a legkényelmesebb és egyben jó szintű megoldásnak a vírusvédelem szempontjából. Most újabban egy-két gépre raktam AVG free-t is. Eddig nincs gond azzal sem.
    Másrészt hozzá teszem hogy az elmúlt időszakban AVG-t, Avast-ot, Comodo-t, és Outpost-ot próbáltam. És ezek közül talán az Avast volt a legnagyobb gépigényű. Persze ez csak "megérzésre" van és ez sem jelent különösebb lassulást vagy hasonlót.
    Most az Outpost van fenn újság kóddal. Egészen korrekt az egész, csodálom hogy itt nem nagyon írogat senki róla.Vagy annyira jól működik hogy nincs is mit írni ? Azért hozzáteszem hogy teljesen kezdőnek, vagy olyannak aki nem akar vírusirtó beállítgatásokkal foglalkozni nem nagyon ajánlanám, mert a teljesen korrekt beállítási felülete ellenére azért kell vele foglalkozni néha.

Aktív témák