Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz zvaragabor #4091 üzenetére

    Az AVG-nek kell egy bizonyos dazuko kernel kiegészítés, de azt nem tudfom telepíteni, mert azt írja nem támogatott oprendszer. Akkor lemondhatok az on-access védelemről?

    PS: Én már annyit szenvedtem ezzel, az Avirának is kel a dazuko, a McAfee LinuxShield kiírta hogy illegal copy (...:))), az F-Secure Client Security a telepítésnél valami scriptet hiányol, a NOD32-nek nincs grafikus felülete, csak parancsoros (pedig jó a licenszem hozzá), egyszerűen nem akar összejönni a valós idejű védelem. Linuxon nem úgy megy, hogy ha nem megy másképp letöltöm valami warez oldalról, mert itt nincs akkora választék mint winfoson és mert ezeken az oldalakon is windowsos antivirusok vannak. Már van három (Avira, GDATA, NOD32) windowsos antivirushoz pénzért vett legális licenszem, most vegyek egy negyediket linuxra? Én már ott tartok, hogy mindegy melyik vírusirtó, csak: 1. Legyen valós idejű védelme. 2. Normálisan települjön. 3. Legyen grafikus felülete. Ez olyan nagy kérés?

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Aktív témák