Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz zed01 #2581 üzenetére

    Leírom az én véleményem.

    NOD32: Nagyon jó a heurisztikája, viszonylag kicsi adatbázisa. Sokan használják, ebből kifolyólag elég sokan panaszkodnak rá, de megnyerte az AV Comparatives tesztoldalon az év vírusirtója díjat. Téves riasztása szinte nincs.
    Kaspersky: Jó a heurisztikája, nagy az adatbázisa. Az egyik legjobb egymototros vírusirtó, viszont van egy nagy hibája, szinte semmi más védelmi szoftvert nem tűtr meg maga mellett. Nagyon kevés téves riasztása van.
    Avast: Jó a heurisztikája, közepes az adatbázisa, sokat fejlődik, bár a januári AV-Test.Org teszten 99 % feletti eredményt volt képes produkálni. Nagyon kevés téves riasztása van.
    Avira: Nagyon jó a heurisztikája, nagy az adatbázisa. Elég sok a téves a riasztása, az teszteken rendre 99 % feletti eredményt produkál már évek óta, ezzel a teljesítményével csúcstartó az egymotoros vírusirtók között.
    F-Secure: A heurisztikája nem a legjobb, nagy az adatbázisa. Több motort használ, ezért kicsit fogja a gépet. A viselkedés elemzője az egyik legjobb a piacon. Nagyon kevés téves risztása van.
    G Data: Jó a heurisztikája, nagy az adatbázisa. Több motoros vírusirtó (Avast+Kaspersky), ezért kicsit fogja gépet. A teszteken 99 % feletti eredményt képes produkálni már évek óta. Kevés a téves riasztása.
    Trustport: Jó a heurisztikája, nagy az adatbázisa. Több motoros vírusirtó (BitDefender+Norman+AVG), ezért a gépigénye a legmagasabb a piacon. A teszteken rendre 99 % feletti eredényt képes produkálni. Sok a téves riasztása.
    DitDefender: Jó a heurisztikája, nagy az adatbázisa. A tesztek szerint sok a téves riasztása. Mivel soha nem próbáltam, nem tudok véleményt mondani róla.

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

  • Kiskutya

    veterán

    válasz zed01 #2581 üzenetére

    en nem tudnek donten amiket felsoroltal mind1iknek vannak elonyei hatranyai is ezert nehez a dontes. aki arra megy hogy szinte eszrevehetetlen legyen a gepen az irto tuti a nodot valasztja. kasperskyvel nekem is az volt a gaz hogy egyszeruen 1 normalis tuzfalat vagy anti spy progi nem tudtam felrakni melle ennek ellenere az 1ik legjobb virusirtnak tartom.

    most a ZoneAlarm Security Suite v7.1-en gondolkodom hogy ki kellene probalni kaspersky motoros a virusirto resze es tuzfalak kozott is az 1ik legjobb. ami ellene szol hogy nincs magyar nyelvu valtozata.(az angolom nem a legjobb es azert neha foleg a tuzfalak tudnak olyat kerdezni hogy igancsak gondolkodnom kell)
    /pill a pandat hasznalom ami magyar es eddig semmi gondom vele ezert nehez ravenni magam a za tesztelesere.

    hmm...

Aktív témák