Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    válasz zed01 #2390 üzenetére

    ég nem döntöttem. a symantec..hát hogyismondjam...a főmenű logikus, jó felépitésű...beállitások jól kalibrálhatók....nem kétlen, hogy van benne viselkedéselemző, meg 0 napi védelem, amiről nem tudom mi a funkciója, de biztos fontos. a problémám vele kereséskor/irtáskor adódott. bejön a nagy keresőablak..és fut..fut..majd talál egy virust..azt kidobja kisablakba..de nem engedi se tisztitani se törölni..se semmi...fut tovább..megin talál vmit, de nem enged hozzányulni..fut tovább..stb stb stb...szal nem volt bejövős a kereső kezelőfelülete...bár lehet én vagyok a láma..de nem vetettem el...visszarakom, majd akkor megkérdezem világosan, hogy mit is kell csinálni...

    f-secure maximálisan bejött...erre több szót nem is fecsérlek...

    egy fentebbi hsz-hoz...a nod-ot sajnos én sem a képességei miatt tartom...biztos jó, de tuti van nála jobb...hanem engem is megfertőzött a marketingjük...a csinos kezelőfelület, a szép szinek, a szép külcsin....és vmi, ami ennyire tetszik, meg 2 éve használom..mégha nem is látja el a feladatáűt, szal nehéz magam más mellett elhatározni....

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Aktív témák