Hirdetés

Aktív témák

  • Yosido

    csendes tag

    Sziasztok mindenki!

    Azt hiszem ez volt lámaságom csúcsa. :D
    Fel volt telepítve az AVG Anti-Virus 2011 30 napos próbaverziója. Már csak néhány nap volt vissza belőle meg már nagyon untam, hogy állandóan figyelmeztet arra, hogy jó lenne ha megvenném ezért úgy döntöttem ma, hogy leszedem. Elindult az uninstall de rögtön dobott egy ablakot is, hogy sajnáljuk amiért eltávolítja a programot és azonnal felajánlotta free verzióra való átváltást. Kis gondolkodás után mondom ám legyen, maradjon a gépen a program free verziója mert egyébként tetszett ez a program. El is indult a javítás/átállás vagy mi. Amint végzett kért egy restartot is. Megtörtént és ettől kezdve nem volt az AVG ikonja a megszokott helyén az óra mellett. Pedig állítólag a free verzióra tértem át. :DDD A programok telepítése/törlésénél sem volt nyoma sem semmilyen AVG-nek.! Ennek ellenére az XP-m Biztonsági Központja azt jelezte, hogy telepítve van az AVG Anit-Virus de nincs bekapcsolva és ezért veszélynek van kitéve a számítógépem. :DDD
    Van ötletetek arra, hogy hogyan rakjak rendet? Mert a nod meg nem akar felmenni ez miatt. De másik AV sem.
    CCleaner, Wiese Reg.Cleaner és CCS is futtatva voltak.

    Köszi mindenkinek a segítségét.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák