Hirdetés

Aktív témák

  • McKane

    senior tag

    válasz riki #38013 üzenetére

    nálam is már régóta munkálkodik a program, eddig kivétel annál a google chrome-os esetnél ( az előzményekben volt egy vírusos letöltés,nem tudta írtani/törölni , ccleaner-el eltávolítottam az előzményeket,máris nem nyafogott a VB ;] itten-e ) ezenkívűl semmi nem volt ami fertőzött lenne..
    ellenőriztem AVG rescue cd-vel, nod online scannerrel..
    tegnap amugy végleg váltottam win7-re, de előtte rákérdeztem a VB támogatásnál,hogy mennyire kompatibilis a win7-el a szoftver,mert régebben vistánál volt egy kis bibi, a kezdeti időkben,hogy nem engedte frissíteni a programot...
    " Amennyiben a honlapunkról tölti le a legfrissebb VirusBuster verziót, abban az esetben nem lesz gond, mert az ott elérhető verziók már teljesen kompatibilisek a Windows 7-tel "

    Amúgy ez sokkal több fájlt nézett át a teljes keresésnél mint a 6.3-as :K

    g.gergo: a problémádra azt kaptam hogy már szinte kész van az új felület, talán már szeptemberben-októberben frissül is a program ilyen téren. Az ügyfélszolgálattól kaptam ezt az infót.. Ki ha ők nem tudják pontosan ? :U

    szerk1: ami a frissítéseket illeti, tegnapig nem volt bekapcsolva a gépem 3 napig és 3 MB-os frissítést kapott le..csak a vírusadatbázisra gondolok

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák