Hirdetés

Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    egy kis adalék a a bluepointról . Meggondolatlanúl félre néztem velük egy szerződést és előfizettem egy havonta automatikusan megújuló 6 dollár per hónap előfizetésre . Mire észrevettem hogy nem csak egyhónapos próbára fizettem elő eltelt 4 hónap csak úgy megbújva mindig ott volt a terhelés havonta 1200 ft körül . Persze az előfizetési oldaluk is trükkösen meg van csinálva de nem ez a lényeg . Nagy nehezen sikerült lemondanom mert ezt tartalmazta az előfizetés hogy 36 hónapig megújul még le nem mondom . Na de hiába mondtam ám le és ezt vissza is igazolták hogy sikerült lemondtam , a múlt hónapba sőt most is csak vonják a lóvét . Megint irtam nekik hogy ez már törvénytelen és ők írták hogy sajnálják és többet nem vonnak ( persze vissza nem utalnak semmit ) . Az otp be bementem és ők azt mondták nem tudják letiltani őket ilyen esetbe úgy szoktak védekezni (mert nem én vagyok az első áldozat ) hogy új mastercard kártya és kártyaszám (az én költségemre ) így lehet csak őket leállítani . Ha jövő hónapba is vonnak törvénytelenül akkor ez lesz ami kb 5000 ft de mégse 36 hónapig egy ezres . Úgyhogy vigyázni és el kell olvasni a külön az oldalon máshol elhelyezett csillagozott részt . Szóval ilyen sunyi céget régen láttam mint a bluepoint

Aktív témák