Hirdetés

Aktív témák

  • sznorbi2

    senior tag

    válasz Ivan15 #29777 üzenetére

    Ivan15:

    Ez nekem nagyon furcsa mert nekem is a 2010-es F-Secure IS van fent és a 2011 Betával váltogatom és eddig ez a legkevésbé lassító védelmem a gépen.
    Az enyém asztali gép 1Gb Ram van benne és teljesen észrevétlen, előtte a KIS 2010 volt fent és készen voltam vele, hogy szó legszorosabb értelmében haldoklott a gépem tőle.
    Az F-Secure még a legnagyobb terhelésen sem eszik 120-140 Mb-nél többet, alapjáraton pedig 60 Mb-nél több szinte soha sincs, De indulás után is alíg 40-45 Mb a memo igénye! :R

    Mégegyszer leírom az F-Secure IS2010 és a 2011Beta amiről beszélek és ugye tudjuk, hogy az IS-eket jobban optimalizálják mint a sima Antivírusokat! ;]

    Talán a 2011Beta egy nagyon picit több memoigénye van de az sem nagyságrendekkel igényli a többet csak kb. 10-15 Mb-vel.

    Engem ez teljesen meglepett mert már 3 ismerősömnek tettem fel az F-Secure-t és teljesen meg vannak vele elégedve csak akkor lesz nekik bibi amikor lejár a promoja, mert nem valószínű, hogy megveszik, bár ki tudja?

    [ Szerkesztve ]

    To protect and serve!

Aktív témák