Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • D34L3R

    tag

    Nem halt ki annyira...nekem is lenne egy két kérdésem illetve bajom!:) Először is üdv mindenkinek! Olyan gondom lenne hogy Ugrál a proci órajele 2 másodpercenként! 1000 MHz azaz 5*200 illetve 2600 azaz 13*200 között!:S De ez még semmi! ezzel együtt a hőmérséklet is...de így ahogy írom....52-66-50-64-56-64....szóval így kell elképzelni! Egy x2 5000+-ról van szó mellesleg és egy Zalman 9700LED hűti! Szétszedtem újrapaszta AC MX2-vel ami nem gagyi előtte szépen tisztítva lett! BIOS-ban próbáltam ezt kiküszöbölni azaz fix 13*200-ra állítottam illetve fix 1,35 voltra! De ígyse! Segítségeteket várom! Köszi! Csáó all!

    Három a magyar igazság! Fű, papír, olló! ;) <-----> Ideje leszállni a magas lóról és ráülni egy pónira! xD

  • D34L3R

    tag

    válasz timike85 #38 üzenetére

    Köszi! De időközben olvasgattam és egy BIOS reset csodákat művel!:) Mellesleg a Cool'n'Quiet offolva volt én is arra gyanakodtam!:) De már annyi mindent állítottam (próbálkoztam tuningal :P ) és azt írták hoyg a sok állítás miatt marad nagyobb hőfok, jobban igénybeveszi mégha vissza is állítottam az órajeleket! BIOS reset minden vissza normálra és kész is! Minden frankó!:) Köszi a segítséget! Csáó :R

    Három a magyar igazság! Fű, papír, olló! ;) <-----> Ideje leszállni a magas lóról és ráülni egy pónira! xD

Aktív témák