Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz wrz #30 üzenetére

    és mi a szerver neve? PH! war & public? :DDD

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • Allien

    veterán

    válasz wrz #30 üzenetére

    Akkor ott kezdem, hogy MOHA fan vagyok, már Playstationon is végig vittem azt a 2-3 részt, ami az elsőre megjelent. Igaz, a breaktrough-t csak most kezdtem, de már a ps-n is ''multiztunk'', igaz, egy gépen, egy tv-n, de az most mindegy. Ami azt illeti, a Mi csapatunk szerver gondokkal küzd, mert kb 5-6 ember fellép, és ennyi, beszaggat, pedig vagyunk kb. 8-n.:B Olyankor keres valaki egy ASE pályát, és jön a gyak, csak az a baj, hogy csalnak néhol az ellenfelek.:)) Persze, álltalában jobbak nálunk, de ez nem akkora baj.
    Ami CoD-t illeti, azzal is most kezdtem multizni, de nekem nem jön be annyira, mintha nehezebb lenne eredményesnek lenni.:B
    A Battlefield 1942-vel is játszogatok, de ugye azzal meg az a gond, hogy vannak eszmélettlen nagy kiterjedésü pályák, és mire akcióba lépnék, már nem is ott van a lényeg, ráadásul, az a legroszabb ilyenkor, hogy mire oda érek, egy repcsi lebombáz, oszt indulhatok újra át a sivatagon. Most olyan pályára járok, ahol 2 anyahajó van egymás ellen, és repcsivel megyünk írtani, már ha az ellenfél nem ér a mi hajonkhoz hamarabb, mert ugye akkor irány az ágyu.:))
    Ha már itt tartunk, hogy a ménküben csinálják az extra mozgásokat (MOHA-ban)? Gondolok itt a gugolva hátra curükk, közben meg lőnek mint atom?:))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák