Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vitaro

    senior tag

    válasz Rossi #1820 üzenetére

    CDGalaxist néztem, ott 16k mindkét általam említett játék.

    Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rossi #1820 üzenetére

    Szerintem is lesz minimum 17K, de a 18K sem kizárt. A legrosszabb az egészben, hogy annak idején a Mass Effect első részéből még normál kiadást vettem 7.990 HUF-ért, a Mass Effect 2-ből viszont már Collector's Editiont, ami 9.990 HUF volt szállítással együtt, vagyis annyi, mint a normál változat. :K A Mass Effect 3-ből szintén összegyűjtöttem a gyűjtői kiadásra valót, mert akkor már nagy kedvencem volt a sorozat, viszont erősen szívtam a fogam a jelentős árkülönbség miatt - 11K volt a normál, 16K pedig a CE.

    Ezúttal viszont szinte teljesen biztos, hogy - bármennyire is szeretném -, de nem fogok tudni összekaparni 40K-t, hogy az Andromédából is megvehessem a Collector's Editiont. Mert ennyi tuti lesz az ára a mellékelt terepjáró makett miatt. De ha még az nem is lenne, csak a fémdoboz és valami előrendelői DLC, mint a Mass Effect 3-nál, akkor is alaphangon 20K felett lenne az ára, ami újabb 5K növekedést jelentene a harmadik részhez képest.

    Foglaljuk össze:

    2008. Mass Effect 1: 7.990 HUF

    2010. Mass Effect 2: 9.990 HUF (A CE is annyi volt az előrendelőknek)

    2012. Mass Effect 3: 10.990 HUF (A CE ára 15.990 HUF volt)

    2017: Mass Effect Andromeda: 17-18K (A CE ára 40K körül lesz) *

    Ráadásul valószínűleg csak egy üres, kézikönyv nélküli (kizárólag csak egy papírlap lesz benne a kóddal), egyetlen DVD-t tartalmazó tokban fogjuk kapni az alapváltozatot, a játék 90%-át majd úgyis a netről kell letöltenünk. Mindezt 17-18K-ért. Annak idején ennyiért komoly extrákkal bíró Collector's Edition-öket vettünk, mára nem adnak semmit hozzá. Aki akar pár plusz dolgot, annak nincs más lehetősége, mint a fullextrás CE, 40K-ért. Nagyon nem jó az irány.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák