Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz tiv83us #12549 üzenetére

    Én speciel még nem játszottam végig. :DDD

    Vártam a magyarítást, aztán meg be is segítettem.

    Egy darabig persze eljutottam benne (a génfalós küldi is megvolt), de amíg nem volt magyar felirat, addig többnyire a multit nyúztam, vagy 100x vittem végig pár küldetést, hogy lehetőleg minden szöveget ki lehessen nyerni, ami angolul maradt esetleg.

    Mondjuk elég sok dolgot lelőtt történet szempontjából a fordításban való részvétel (szövegek felvitelénél találkoztam sok jó párbeszéddel), de úgy vagyok vele, hogy csak a szöveget láttam, az egész helyzetet meg nem.

    Meg mire a trilógia végigjátszással eljutok a 3. részig, addigra úgy is elfelejtem a dolgok nagy részét.

    Aztán most, hogy már pár hónapja kész a magyarítás, illett volna elkezdeni, de jött a GTA V és a Witcher 3 is.

    No meg jó lenne az egész trilógiát újrakezdeni, hogy felfrissítsem az emlékeket. Csak még a Witcher 3-at is illene befejeznem, de valahogy nem tudom rávenni magamat a folytatásra, nem tudom miért, mert a Mass Effect mellett ez a másik játéksorozat, ami nagy kedvenc.
    Talán az a bajom, hogy túl hosszú a játék. Van már benne 133 órám a Steam szerint, most kellene mennem a Ködszigetre...

Új hozzászólás Aktív témák