Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsuzsa63

    csendes tag

    válasz mukibuci #29 üzenetére

    Szó sincs arról, hogy elégedetlen lennék, csupán kíváncsi voltam, hogy az elmúlt másfél évben volt-e elmozdulás a mobilpiacon, illetve az üzleti tarifáknál. Tudni akartam, hogy esetleg a másik két szolgáltatónál is előálltak-e hasonló, talán még jobb konstrukcióval, de eddig úgy tűnik nekem, hogy nem igazán. Hangsúlyozni szeretném azt is, hogy az összehasonlítás természetesen csak publikus tarifákra vonatkozhat. A flotta itt nem érdekes, mivel abba vagy be tud kerülni az ember valahogy, vagy nem.

    A Telenor oldalán találtam a menedzser tarifákat. A 18 ezres csomag 3 ezerrel drágább, mint a Vodafone Szabadon Plusz tarifa, és a 15 forintos percdíjjal számolva 1200 percet tudok csak beszélni. 1500 perc már 22.500 Ft-ra jön ki, 2000 perc pedig 30.000 Ft-ra, vagyis kereken a duplája annak, amit én fizetek havonta.

    A T-mobile ÉnCégem Prémium csomagban 15-22,5 Ft között alakulnak a percdíjak, vagyis egy átlagos 20 Ft-al számolva 1500 perc havonta = 30.000 forint, 2000 perc pedig 40.000 Ft. Tudom, hogy a Telematrix opcióval 5 számot lehet hívni 8 Ft-ért, de vállalkozóként havonta annyi mindenkit kell hívnom, hogy azzal az 5 számmal nem igazán vagyok kisegítve. És ez vonatkozik szerintem a legtöbb vállalkozóra, üzletemberre. Ez az opció legfeljebb jó egy kis tűzoltásra, de nagy csodákat nem szabad tőle várni.

    Meglepett minden esetre, hogy ekkora a különbség a három szolgáltató között. Nem hittem volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák