Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsuzsa63

    csendes tag

    válasz Landsmann #17 üzenetére

    Egyéni vállalkozó vagyok, és a munkámból kifolyólag sokat telefonálok. Másfél éve szerződést kötöttem a Vodafone Szabadon Plusz tarifacsomagra, mely 15 ezer forintért 5000 percet kínál.

    Kiváncsi voltam, hogy időközben volt-e mozgás a piacon, ezért a napokban bementem egy T-mobile üzletbe, ahol elmondtam az ügyfélszolgálaton dolgozó hölgynek, hogy havi szinten kb. 1500-2000 percet beszélek és tud-e nekem olyan tarifát ajánlani, amely leginkább illik hozzám. Jött is egyből az ÉnCégem csomaggal, melyet persze rögtön kombinált mindenféle vonalas telefon és IP TV szolgáltatással. Majd kiszámította nekem, hogy 1500-2000 perc esetén nagyságrendileg 35-40 ezer forint körüli számlákra számíthatok. Mosolyogva megköszöntem a segítségét és távoztam az üzletből. Otthon belepillantottam a Telenor honlapjába is, de ott sem találtam olyan tarifát, mellyel ennyit tudnék beszél, mint a Vodafone-nál, ennyi pénzért.

    Ezért kérdezlek benneteket: én csinálok valamit rosszul, vagy a másik két szolgáltatónak tényleg nincs a portfóliójában olyan tarifa, mellyel magasabb alapdíj mellett nagyon sokat lehetne beszélni? Azért nekem nem mindegy, hogy havonta 15 ezer forintot fizetek 1500-2000 percért, vagy 40 ezret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák