Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Van Der #836 üzenetére

    most akkor összeomlott a gazdaságunk ergo omlasszuk méginkább össze avval, hogy nemfizetünk és a megsporolt pénzt meg kötsük el apacsra? Ez a terv?

    Akkor már sokkal értelmesebb lenne egy Szlovák féle reformcsomag, magyar gazdaság meglodul egy akár 5-6-7-8%ra aztán abbol az 5-6% nak ha a felét honvédelemre fordítanánk (másik feét életszinvonal emeledésre) akkor 5éven belül duplázódna a hm költségvetése lehetne venni akár apacsot is.

    Mondjuk nem tudom mi ez az apacs örület én sokkal jobban örülnék annak a szimpla dolognak ha lenne 30.000 jól kiképzett megfelelő eszközökkel ellátott(apacs lelövésére is alkalmas) gépesített gyalogságunk, ez egy gripen által félig meddig biztosított légtérkontrollal sokkal erősebb szvsz mint ha holnap veszünk 18 apacsot.

    De ez csak ábránd. És amíg MOon 18év alatt még egy eü reformot se lehet végigvinni akkor/addig ne ábrándozzunk ilyenekröl. Meg semmiröl.

    Egyébként nekem a gripen story a kedvencem hamár katoonás topic.... amikor népharag lesz abból, hogy a légibemutatón kivül kb semmi másra nem alkalmas gripen szerződést felül akarják vizsgálni..... na ez volt aza pont ahol rájöttem, hogy MO 99% hülye. pont.

    szerk: elnézst többet nem offolok.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák