Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz zH. #1828 üzenetére

    asszem ez volt a 8. küldetés :) megpróbáltam többször is h visszamegyek érte de vagy be volt zárva a kapu vagy eltűnt a verda, miután kivittem a bennt lévő maradék +2 ilyen kocsit // meg lehet javítani azokat amelyek még bennmaradnak, azokkal próbáltam trükközni de sajna mikor leadtam egy ilyen kocsit ennek a pirosnak a jelölése a térképen eltűnt, elég érdekes volt, mikor nem ebbe hanem egy másikba szálltam át és adtam le :D A piros kocsinak az ikonja a képen összekapcsolódott a leadás helyszínével. Akárhogy mentem az általam megjavított másik kocsival a térképen mindig a piros vonal közepén maradtam :D már már azt hittem hogy sikerül kiakasztani a játékot ezzel :D de ahogy leadtam a kikötőben a felsőnek az ikonja azon nyomban eltűnt :D visszamentem de a kocsi se volt már ott :s

    háhá pont ez a küldetést írtam le :D a rádióban szóló zenét énekelték :D ku*va jó volt ez a küldetés!! D istencsászár xD de am ez nem '45 hanem ez már a szabadulása után volt '51ben.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák