Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    Na jó, most már megint itt tartunk. És Ti akik NEM töltitek, Ti vagytok minden esetben az erőszakosabbak... MIÉRT? Ne haragudjatok de ez a game nálam MAXIMUM 4-5k-t ér KIZÁRT hogy valaha egy ilyen k@k@'ra kiadjak 5nél többet. Blizzard is elszállt a maga sz@rkr@ftjával, 15K :Y Nekem erre nincs keret az is -5K kéne h legyen. vannak eredeti játékaim, amik azt a kategóriát súrolják, de a többség igencsak túl van árazva, és azért játszanék is vele, de nem 5-6év múlva. Ez nem egyenes arányú azzal, hogy most g3ci vagyok, mert baromi szelíd természetű vagyok, és soha sem ártok senkinek, de ami sok az sok! Sajnálom ilyen a világ, szürkén dolgozok, mert a főnök azt mondta, hogy talál ennyi pénzér mást, BKVn bliccelek, mert az is drága, és játékot is csak akkor veszek ha megéri. Eddig 6 olyan game volt ami megérte. De ettől függetlenül találtam már utcán pénztárcát, ami tele volt, és mégis visszajuttattam a tulajdonosához úgy, és abban a formában ahogyan rátaláltam. És adok néha az aluljáróban a csöviknek, és a ruhát is elviszem a vöröskeresztnek.

    Szerk. Nem olvastam el mindet... De cigiztem ittam és kábítóztam 7 évig, de mára már semmi. Attól még nem lett több pénzem, mert most meg az albérletre megy el.

    Bocs a helyesírásér, remélem érthető a mondanivaló...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák