Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz vadkörte #70171 üzenetére

    Basszus!!!! Tudtam, hogy valahonnan "ismerős" vagy!!

    Ha tudnád, milyen szerencsés vagy, hogy neked csak ennyi ugrott be rólam! :D
    Mindenki legnagyobb örömére minden Linuxos írás topikjába bepofátlankodom, de sok esetben ott is merülnek fel olyan kérdések, amik akár a Kezdő Linuxos topikban is megjelenhetnének.

    Az UHU-s idők Linuxai meg ezek a modern desktop Linuxok, amikkel mostanában összefutottál, már elképzelhetetlen távolságba kerültek egymástól. Sokaknak vannak a régiekről is kedves emlékei, de valamikor elhagyták ezeket és ezért is jók ezek a Linuxos cikkek, mert a régi Linuxosokat is bevonzzák az újak mellett! Sajna sok régi Linux már nem bírja tartani a lépést, mint az általad említett UHU is, nekem anno furcsa is volt, hogy felélesztették, de nem ismertem soha.

    Egyikkel sem kötöttem közelebbi kapcsolatot, mivel mindegyikben az aktuális Windows-t kerestem.

    Ezzel nagyon sokan így vannak/voltak, de valahol érthető is, mondjuk nekem anno a Win7-tel kinézetre nem volt bajom, így olyat kerestem, ami teljesen másként működik, de a kinézete nem zavart, hogy hasonló, így a Cinnamon tetszett meg 6 éve. Rengeteg disztrót kipróbáltam, de az állandó disztróm azóta is a Mint Cinnamon. Nálam azóta Win be sem néz az ablakon. ;]

    Ennyi kis off még talán belefér!

    A mostani Windows 7 megszünésével foglalkozó írás hatására is biztosan lesz, aki kipróbálja valamelyik disztrót, nemrég jelent meg az MX 19-ről is írás, szívesen ajánlom ezeket, ha valaki érdeklődik mit próbáljon ki Win helyett, szucstom kollégának is linkeltem mindkettőt, nem tolom mindenki orra elé a Mint Cinnamont. Mondjuk régebben ez jellemzőbb volt, de ma már jellemzően és közkívánatra inkább visszavonulok az aktív topikjelenléttől. (na ez azért nem mindig sikerül) :B

    Nekem amúgy kifejezetten örömet okoz, ha néha egy-egy ember Linux felé lökdösésében részt vehetek! Mármint ha sikerül is a megbarátkozás. (emiatt nem takarodok el végleg a topikokból)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák