Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rimuru

    veterán

    válasz Fire/SOUL/CD #23259 üzenetére

    "Már felraktam jó "régen" a Windowst", ez azt jelenti hogy már fent van, ezzel (többé) nem kell foglalkozni viszont nem particionáltam vele a leírt okok miatt (ne csessze el a partíciós táblám, plusz volt egy rendszer telepítve) így nem tudtam hogy képes-e GTP kívül másképp létrehozni a partíciós táblát.

    Mivel kellett UEFI-s gépre is telepítenem GPT használatával így azt is megismertem (de nem szimpatikus), tudom hogy működik.

    Egyik logoutos bejegyzésem utolsó sorai:
    "Érdekesség hogy mikor telepítettem Windows 8 is volt fent, majd az újra lett rakva Windows 8.1 formában és gummiboot maradt az alapértelmezett úgy hogy a Windows-t is tudta kezelni."

    Magyarul utólagos Windows telepítés semmit nem változtatott (igaz ez lehet másképp lenne ha előtte nem látott volna Windows-t, viszont annak az összes korábbi partícióját legyalultam).

    MBR esetén tényleg felülírja a rendszerindítót de azt fél perc alatt bármikor megcsinálom, még mindig nem látom hátrányát utólagos Windows telepítésnek, esetleg más problémát tudsz mondani?

    Vigyázat, csalok!

Új hozzászólás Aktív témák