Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    Hali!

    Köszönöm, lassan de biztosan haladok, már minden driver-t amit kellett sikerült felpakolnom, magyar nyelvre áttettem az OS-t, megtaláltam , hogy a terminal ablakban is magyar nyelvű bill. kiosztást használjon stb (nem röhögni, tudom hogy ezek mennyire alap dolgok :DDD )
    Kis dolog egy Linux-osnak, de nagy dolog egy Windowsosnak... :DDD

    1. Felhasználó és csoportok témakör. Amikor létrehozok usert, akkor egyből a user típusától függően lehet a jogokat is állítani, ez rendben is van. Az lenne a kérdésem, hogy a létezik-e ezen felül amolyan Group Policy (csoportházirend) a Linuxban?

    2. Hogy lehet kirakni a hálózati kapcsolatok ikont a panelre?
    (Ki- és bemenő adatforgalom esetén villog, hogy ilyen szépen fejezzem ki magam)

    3. FF-ben nem működik a BackSpace gomb (vissza az előző oldalra)

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák