Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnnyWeiss

    tag

    válasz Kasya #60 üzenetére

    Elvileg igen, évi 4% a kamat a szabad USD-re. És elvileg havi szinten írják jóvá, de nekem is majd most hónap végén fog kidrülni, mert nemrég nyitottam meg a számlát.
    A Revolutra kiutalás nem tudom hogy megy, mert kiutalni elvileg csak olyan számlára lehet, ahonnan a beutalás történik. Viszont ha Revolutról utalsz be USD-t, akkor az közvetítő bankon keresztül megy pl. CurrencyCloud és ott már nem te leszel a feladó. Én direkt utaltam, hogy vissza is tudjak utalni, de már a beutalásom fennakadt emiatt és kérték a Revolutos igazolást, hogy tényleg én utaltam be azt az összeget. Viszont utána egyből jóvá is írták, és nem volt semmi egyéb költség. 1000 USD-t utaltam és annyit is írtak jóvá.
    Az USD kiutalásra rákérdeztem és ezt válaszolták:

    As we only accept local USD transfers, you can use your Revolut account to make a USD deposit. When it comes to withdrawing USD, unfortunately Revolut does not provide local account details to send USD back. The only way to send USD back would be to make it as a SWIFT payment. SWIFT payments typically take longer and may come with extra charges that we can't control as they depend on the intermediary banks completing the payment.

    Therefore you may want to convert your USD to another currency before withdrawing. If you confirm you want your USD withdrawal to be a SWIFT payment, please let us know and we'll add your Revolut account as the recipient for that. However, please note that in this case we will require your confirmation for every USD SWIFT payment in the future.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák