Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E2E4

    aktív tag

    válasz pubemsky #82 üzenetére

    Hello pubemsky!

    Köszönöm a felajánlást. Ha sikerül végre Budapestre költöznöm, akkor én 100%-ban nyitott vagyok az ötletedre.

    Addig azonban az van, hogy:

    Valóban nem jött össze még a projekt, többek között az alábbi okok miatt:
    1. A nyári időszak több V10-es tulaj „társnak” sem volt megfelelő.
    2. Az általam - konkrétan lakhely lokáció szerint - ismert V10 tulajok mindegyike vidéken lakik.
    3. A 2. pont ellenére, azok a budapesti, erős komfortzóna igényű emberek, akiknek elhagyni a főváros közigazhatási határát olyan, mintha a Marsra kellene menniük egy űrhajóval, nem mutattak hajlandóságot arra, hogy vidékre uzattanak a teszt miatt.
    4. Szerintem, inkorrekt elvárni azt, hogy a vidéki V10 tulajok utazzanak Budapestre, az ottani emberek kényelméért, csak azért, hogy ez a projekt így megvalósulhasson.
    5. Sem nekem, sem a többi V10 tulajnak nincs szükséges tesztre, mert mi már meghallottuk azt, hogy milyen ez a telefon. Mi már tudjuk, miért ez a legjobb okostelefonos Hi-Fi eszköz a piacon. (A V20-ról még nincs gyakorlati tapasztalat.) Tehát a projekt elsősorban NEM NEKÜNK SZÓL!
    6. Tehát a legnagyobb tisztelettel kijelentem: aki meg szeretné hallgatni a telefont, az tegyen már érte valamit, és ne várja már el azt, hogy a sült galamb a szájába repüljön!

    Ralfi, luimapeiz, zoleeno1, stemplar07 topiktársakkal már egyeztettem privátban. Ők is és én is vidékiek vagyunk.
    Én a magam részéről nem szándékozom több életenergiát ebbe a projektbe feleslegesen fektetni úgy, hogy mások nem nagyon tesznek érte. (Tisztelet a kivételnek! Például Te és Ralfi - utóbbival privátban egyeztettem, és én kértem, hogy írja ki azt, amit megtett. Nulla reakció volt rá eddig.)
    Már túl sok energiát toltam a V10 topikba is. Jelenleg más dolgokat teremtek az életemben, így mostanában a V10 topikban sem vagyok már olyan aktív, pedig még én vagyok a felkért Topikgazdája. De örülök neki, hogy van egy jól összeszokott közösség a V10 fórumon, és nincs már arra szükség , hogy állandóan ott bábáskodjak.

    Röviden, ennyi.

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Új hozzászólás Aktív témák