Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krakki88

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van nekem egy LG 49uh610v-m, amit sehogy sem tudok csatlakoztatni vezeték nélkül a sz.géphez. Még mielőtt földhöz vágnék valamit, tudna valaki segíteni? Felraktam már a windows 8.1-et is, mert a 7el esélytelennek láttam a dolgot, nem támogatja a gépem az intel widi-t. A 8.1-et a kedves új tévém szerint pedig támogatja a screen share-t, csak aztán mégsem mert a drága winfosomon nincsenek meg azok a lehetőségek amiket a tv ír.
    Pl. az eszközökön belül nekem nincs olyan rész hogy "projekt", csak olyan hogy második képernyő és csak a képernyő megosztás módját tudom kiválasztani, de nem tudok hozzáadni vezeték nélküli megjelenítőt mint ahogy a drága tévém mondja. Amikor pedig a "csatlakozás vezeték nélküli megjelenítőhöz"-re megyek, akkor a kijelző testreszabása részhez dob ki, ahol ugyan van egy észlelés gomb, csak éppen nem észleli.
    Az "eszközök" menüpont alatt pedig látja a tv-t, csak nincs windows minősítése. Ez lehet a gond?

  • krakki88

    csendes tag

    válasz #94529552 #83297 üzenetére

    A gépemmel szeretnék a tv-re csatlakozni wifi miracast segítségével, csak a tv nem kap jelet a géptől, a gép viszont látja. Nem számít a felbontás mert leginkább csak netezni akarok rajta ilyen módon, de ahogy olvastam így elbír egy full hd elbontást, ami jelenleg bőven elég mindenre. Érdemes az ügyfélszolgálatot zaklatni ezzel? Csak mert se neten, se papíron, se a tv-n lévő használati utasításba nincs erre vonatkozó rész. Vagy legalábbis azzal nem foglalkozik, hogy mi van ha még sem működik az általuk leírt módon.
    Intel chipsetem van, intel grafikus kártyával és van wifi adapterem is.
    A win10et nem szeretném felrakni, nem igazán dicsérik, illetve elvileg mennie kéne 8.1-en is.

Új hozzászólás Aktív témák