Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anders90

    csendes tag

    Sziasztok,

    Szeretnék segítséget, tanácsot kérni Tőletek. Tudom, hogy sok hasonló kérdés felmerül itt, olvasgattam, keresgettem, de még mindig tanácstalan vagyok. TV vásárlás előtt állunk, ez lesz majd az első okos TV-nk.

    Amit tudunk, hogy méret miatt 55”-os TV fér el maximum, melyet 3-3,5 méterről néznénk az esetek 90%-ában szemben a kanapéról. A maradék 10%-ban pedig az étkező asztaltól, mely a leendő TV középvonalával kb 30°-os szöget zár be (úgy gondolom ez a felhasználás kevésbé mérvadó a kiválasztásnál). Leginkább filmeket, laptopra letöltött filmeket, tudományos műsorokat nézünk, Netflixet használnánk, illetve Xbox One S konzollal történő játékra is lenne használva. A szoba viszonylag világos, viszont este is sokat szoktunk tévézni, játszani. A TV-re szánt keret 200.000 Ft környéke. Nem feltétlen ragaszkodunk a 2020-as modellhez, hacsak nem éri meg a felárat.

    Jelenleg az LG TV-t nézegettem, szimpatikus az operációs rendszere, a magic remote, de a nanocellás verziókról viszont nem sok jót írnak árukeresőn.
    Konkrétan az alábbi két típust néztük:
    -55UM7450PLA
    -55SM8200PLA

    Tudnátok esetleg a fenti kritériumoknak megfelelő TV-t ajánlani? Illetve akinek a fenti két típussal van tapasztalata írna róla egy kis véleményt?

    Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.

  • Anders90

    csendes tag

    Szia Becksman,

    Megkérdezhetem hogy miért az LG mellett döntöttél?

    TV vásárlás előtt állok én is, igaz 55"-ös méretben, én az 55SM8200PLA-t néztem. Viszont a MM-ban az eladó inkább a SAMSUNG QE55Q60RATXXH ajánlotta, mert hogy sokkal jobb a feketéje és nincsen zavaró bevilágítás.

    Árban most kb. ugyanott vannak, ezért kicsit elbizonytalanodtam :)

    szerk. (bocsi hogy nem válaszként írtam...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák