Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sears

    csendes tag

    Sziasztok!

    A minap volt szerencsém kipróbálni egy LG W4500-as 3D TV-t, és nagyon bejött. Eddig a Samsungok érdekeltek, de sok ember tanácsai azt mutatták, hogy nem érdemes vele foglalkozni. Sok mindent ad, de nem jó minőségben. Aztán a Philips felé terelődött a figyelmem, de megkell hogy valljam, nagyon csalódtam benne. Az üzletben volt kiállítva jó pár, és egyik sem jött be annyira. Sőt, amit eredetileg kinéztem (42PFL7606) szó szerint elborzaszott. A képernyő szélein egy kb 1cm-es sávban megakadt a kép rendszeresen. És ha "gyorsan" mozgó dolgok voltak a képernyőn (a promó filmben egy nő sátált! mondom sétált, és a lába akadozott, mintha képeket vetítetek volna le :S) egyáltalán nem volt folyamatos a mozgásuk! Rögtön el is felejtettem a Philipset... Így rögtön át is tértem az LG részlegre, ahol megdöbbenésemre nagyon jó TV-k voltak. Ne értsétek félre, nem volt bajom soha az LG tévékkel, jelenleg is az van :D Csak az LG márkával már meggyűlt a bajom, így nem nagyon érdeklődtem felőle, pedig úgy látszik azzal kellett volna kezdenem. A passzív 3D technika nagyon megfogott benne. Sokkal jobb mint az aktív záras szemüvegek, kényelmesebb, és élvezhetőbbek a 3D hatások és olcsóbb is! Viszont megint döntésképtelen vagyok, mert az LG-nél is van 4db tv, ami érdekelne, de nem tudom melyikre lenne érdemes beruházni!

    A 4 tv a következő lenne (mindegyik 42"-os méretű):

    W4500, W5500, W570S, W650S

    Mik a lényegesebb különbség közöttük? Mennyire észlelhetőek ezek, vagy zavaróak esetleg? Ti személy szerint melyiket ajánlanátok?

    Elsősorban a kép minősége érdekel! Az a legfontosabb, hogy minél jobb minőséget produkáljon a TV! A második az ár, nem szeretnék 300 ezer felé közelíteni, inkább a 200 felé eső árak jobban tetszenének! A smart TV-s funkciók nem annyira lényegesek nekem, az sem baj, ha van benne, de az ne menjen az ár rovására, tehát + 40 ezret nem akarok kifizetni azért, hogy netezhessek a TV-n, arra ott a szgép!
    Tehát a legfontosabb kérdésem az volna, hogy képminőségben (2D, 3D) van-e lényeges különbség közöttük?

    Köszönöm előre is a válaszaitokat! :)

Új hozzászólás Aktív témák