Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • den89

    tag

    válasz baryll #80645 üzenetére

    Szia!

    Szerintem képi megjelenítésben nincs különbség a két TV között. Más dolgokban annál inkább: a 6047 Smart, Wifi, böngésző, stb, a hangrendszer is valamivel jobb a leírás alapján (DTS, egyebek), több a csatlakozó. De hogy miért volt teljesen eltérő a képük, nem tudom... Nem vagyok szakértő, de akkor az lehetett, amit mondasz, a beállítások közti különbség. Én is pont a 32LH6047 típusú tévével szemezgetek a hálószobába. Még nem néztem meg élőben, mi a véleményed róla?
    Nappalinkban is LG van, teljesen elégedett vagyok vele, bár ahhoz vettem hangprojektor, mégis úgy az igazi. :) Meg annyi, hogy a WebOS 2 kicsit lassú, de még nem zavaró szinten... Remélem azért a 3 egy fokkal gyorsabb.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

  • den89

    tag

    válasz baryll #80647 üzenetére

    Nem tudom, továbbra is akkor csak a beállításokra tudok gondolni. Nem hiszem, hogy különösebben eltérne a két TV. De talán majd jön egy szakértő, és hozzászól. Mindenesetre a 32LH6047-et mindenhol dicsérik, itt is ajánlották fórumon.
    Szerintem a WebOS 2-vel sem volt semmi gond, azon kívül, hogy kicsit lassú. Véleményem szerint a legjobb TV-s szoftver. Szóval túl sokat nem is lehet rajta javítani a sebességén kívül. Magához a WebOS 3-hoz van MR, csak a 32LH6047-hez nem, gondolom te is így értetted. Igazából nekem ez lényegtelen. A nagyobb LG tévémhez is csak 1 év után vettem egyet. Teljesen elvoltam nélküle is, nem nagyon netezünk a tévén, max youtube, meg pár apróság. Azért ezekhez is jól jön, nem mondom. De nekem netezésre továbbra is a gép az első, asszonynak meg a tablet. :)

Új hozzászólás Aktív témák