Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junior19

    senior tag

    válasz pinnacle #90527 üzenetére

    A topic 89207 és a 89230-as hozzászólásban az 50UK6300-ról írtam. De az MLB végű, nem BUB, mint amit linkeltél.
    A linken a 3 tévé között én a 6500-ast elengedném, gyengébb paraméterekkel rendelkezik, mint a másik kettő. Bár nem tudom árban, hogyan viszonyul a másik kettőhöz.
    Az első kettő között a káva anyagában és a talpban van különbség, illetve csatlakozók számában, felszereltségében.
    Olvasd el, amit korábban írtam a 6300-ról, illetve tegnap is írt valaki itt az 55UK6950-ről talán. Elég hosszú észrevétel, megtalálod. Eléggé korrekt leírás, a feketékről azt ne vedd figyelembe, mert a 6300-nak olyan 6000:1-hez a kontrasztaránya az ips 1200:1-hez képest. Másban korrekt leírás, pont arról szól, hogy nem tökéletes tévé, de együtt lehet vele élni.
    De leginkább azt kellene eldöntened, mit vársz el egy tévétől, milyen anyagot, milyen arányban, milyen körülmények között szeretnéd nézni.
    Ha nagyon érdekel a hdr és a 10 bit, az nem ez az ársáv, de ez minden gyártóra igaz. De azért a hdr ezen is élvezhető.
    Az sd-ét is jól megjeleníti, nincs vele gond, én azt is sokat nézek rajta. Ezt csak azért írtam, mert máshol téma volt, hogy 4k tévén nem lehet sd-ét nézni. Én 40-es Sharpról váltottam, ha van is észrevehető minőségromlás az sd műsoron, azt se felejtsük el, hogy nagyobb a kijelző, s ez kárpótol. Ha valaki nagyobbra cseréli a kijelzőt, de a nézési távolság nem változik, az ne csodálkozzon, ha rosszabb képet lát. S ez nem feltétlenül a tévé hibája, a tévé csak megmutatja.

    [ Szerkesztve ]

    codec project

Új hozzászólás Aktív témák