Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52931072

    törölt tag

    válasz Breki #87137 üzenetére

    Üdv!
    Én nem tapasztaltam ilyen rendellenes hangot, esetleg próbálkoztál polaritás váltással? Talán segíthet, ha fordítva csatlakoztatod a hálózati dugvillát. A régebbi tv-mnek földelt csatlakozása van, ennek már csak két pólusú. Egy ups-t is beiktattam elé, mert nem szeretem félbehagyni a filmet azért mert áramszünet van. :)
    Az kivédi a feszültségtüskéket is, amik amortizálják a tv tápját.
    A csatornalista szerkesztés tényleg elég macerás. Nekem digi sat van, nem lehet szolgáltatóra keresni mint a kábeltévénél. Mondjuk én nem tudom, hogy kell csinálni ezt az usb-s megoldást. Az első csatornakeresés után kiválogattam és sorba raktam a működőket, ami időigényes. Viszont egyszer kell megcsinálni, azután csak akkor kell foglalkozni vele amikor változtatnak a csatornakiosztáson. Az már nem olyan nagy macera.
    Az usb perifériákhoz nem tudok szólni, mert nem használok ilyesmit. Amit tapasztaltam, hogy szinte bármilyen vezetékes vagy rádiós egérrel elboldogul. Nekem még magic távirányítóm sincs, remekül elboldogulok a fapados távkapcsolóval.

    [ Szerkesztve ]

  • scream24

    senior tag

    válasz Breki #87137 üzenetére

    Miért nem jó neked a beépített bluetooth? Símán összepárosítottam egy Sony SBH20-al, korábban írtam róla.

    msgt.fubar

    Az ajánlottakból biztosan. Érdemes usb 3.0-ást nézegetni időtállóbb , ez egy elég jó áru darab, sok panasz nincs rá: WD Elements 1TB

    Itt nézz szét, olvasgass: Külső merevlemezek
    Ha netán hentereg otthon egy laptopvinyó, akkor csak egy külső házat kell venned, úgy még olcsóbb. :)

    Személy szerint amióta a vhs kikopott, én nem rögzítettem semmit. De nyilván csak olyan minőségben tudja rögzíteni amilyenben a készülékre érkezik, azt is tömöríti, gondolom nem veszteségmentesen. Tehát ettől nem kell tartanod. :)

    Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

Új hozzászólás Aktív témák