Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #94529552 #60748 üzenetére

    Pár hete a Euronicsban voltam megnézni három LG modellt, két full HD-sat meg ezt a 4K-sat. Azért mentem be, hogy élőben is megnézzem a tévéket, segítsen a döntésben. Akkor 470e volt a 8527-es modell ott (fehér színű talp), amiből volt egy elvihető bontatlan darab. Ami nagyon vicces volt, hogy egy eladó "rámkattant", és mindenképpen megpróbálta rámtukmálni ezt a tévét. Látta rajtam, hogy nagyon megtetszett a tévé, sokkal szebbnek láttam a képét, mint a másik kettőnek, meg ugye ebben jön össze az általam keresett 3D, Edge LED és WebOS2.0.

    Amíg ott voltam, kb. 20-25 percig folyton a sarkamban loholt, és arról próbált meggyőzni, hogy ez mennyire szuper akciós ár, és most azonnal vegyem meg. Többször közöltem vele, hogy a fehér színű talp nem igazán illik a lakásunkba, de ekkor átment lakberendezőbe, és vázolta, hogy a fehér szín kifejezetten jól megy mindenhez. :DDD Aztán egy idő után meguntam a folyamatos nyomást az eladó részéről, és közöltem vele, hogy remélem nem gondolja komolyan, hogy 2015-ben én azonnali döntést fogok hozni a helyszínen, és anélkül, hogy alaposan megnéztem volna az árakat a neten, megveszem a tévét közel félmillió forintért?

    Ennél lényegesen kisebb beruházásoknál is heteket, hónapokat túrom a netet, hogy biztosan azt és annyiért vegyem meg, amire szükségem van. De azt hiszem manapság szinte mindenki így van ezzel, még az apám is, pedig ő már 65 éves. Persze biztos van, akinél bejön az a technika.

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák