Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52931072

    törölt tag

    válasz iBoli #55758 üzenetére

    Éppen emiatt gondolom, hogy ezekért már egyszer helyt állt a gyártó. A pixel hibák, szépség hibák miatt a legtöbben még aznap visszaviszik az árut (a vételár 100% ki lett fizetve, működjön a képernyő 100%-a is).
    Azért lehet lekaparva a sorozatszám, hogy ne tudd lenyomozni a készülék származását. A felirat meg azt jelzi, hogy a gyártót már ne zaklassa a vásárló garancia ügyben. A legtöbb esetben nem elég olcsók, hogy megérje a kockázatot. Főleg ha az MM áraival hasonlítom össze. Náluk bármely nem outlet webáruház olcsóbb tud lenni. Bizonyos lg tv esetében 100ezer forinttal drágábban adja az MM a készüléket. Na abban biztos vagyok, hogy ezért a felárért aztán nem kapsz semmi pluszt.

    Én is a tvraktárnál vettem a tv-t. Meg voltam elégedve a lebonyolítással. Szombaton leadtam a rendelést, hétfő reggel hívott a tulaj, kedden itt volt a tv-vel a futár. Van a ki kicsit kioktatónak találta, hogy e-mailban részletesen leírta, hogy mit ne csinálj a tv-vel. Nekem nem volt vele gondom, ha nem írja, hogy tilos, lehet, hogy arcra fektettem volna a képernyőt összeszereléshez. Van ami utólag nyilvánvalónak tűnik, de mégsem gondol rá az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák