Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iBoli

    tag

    válasz Watt25 #55700 üzenetére

    A 120Mbit/s sebességet csak azért írtam, mert ennél nem látsz sehol sem többet a T-Hometól. Nem azért írtam, hogy ez mindenhol elérhető. De így van ez az IPTV szolgáltatással is, az sem mindenhol elérhető, hiába van kábeles net.

    Az ügyintézőkről nem szeretnék véleményt mondani, mert hidd el, megvan a véleményem. Jó esetben sikerült elvégezniük legalább 6 osztályt az elemiből, de hogy nem szakemberek az tuti.

    Kábelnet máshogy működik, igen. Én csak azt mondtam Neked, hogy ott is ugyanúgy 1db, azaz ugyanazon kábelen működik a net és a TV szolgáltatás.

    Vitatkozhatunk (hálózati mérnök vagyok), de azt az egyet hidd el nekem, hogy az IPTV semmit sem lassít a bekötött és garantált Internet sebességeden. Teljesen külön szolgáltatás, mégha ugyanazon a kábelen is. Ha IPTV mellé nem tudják garantálni az általad kért Internet sávszélt, akkor inkább a kisebb csomagra szerződnek Veled. Ilyenkor van az, hogy ebben az esetben nem lesz mex sávszéled IPTV mellé, csak egy kisebb csomag. De ha egy adott csomagra elvállata a szolgáltató, hogy beköti és leszerződik Veled, akkor azt már az IPTV nem fogja lassítani. Mégha 3 TV-n nézed is.....

Új hozzászólás Aktív témák