Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stVikman

    senior tag

    válasz jezsu1998 #36047 üzenetére

    42LA620 tulaj vagyok ~1 hete.
    Hosszas dilemmázás után vettem meg, és a direct led miatt választottam ezt a típust a z LA640-el szemben.
    Felhősödést nem tapasztaltam (kopp-kopp-kopp), sőt, a sarkokban inkább sötétebb picit a kép nekem, nincs világosabb folt..
    Sima UPC kábelen jönnek a tv adások, minőségre ez sajnos nem sok mindent tud, bár vannak kifejezetten szép képű adók is.
    2,5"-os külső HDD-vel etetem vele a filneket, eddig próbáltam rajta XviD-et, 720p, 1080p, illetve 3D-s SBS filmet is, mindent vitt gond nélkül.
    Feliratot is kezel, de egy mappában kell lennie a filmmel és ugyanannak kell lennie a nevének, mint a filmnek.
    Input lag-je a tv tesztelő oldalak szerint 43ms körüli, ez játékgép üzzemmódra állítva.
    PS4 volt rákötve, Killzone-nal teszteltük, nem "hárdkór gémer" lévén nekem nem tűnt fel érzékelhető késés.
    Én azt vettem észre, hogy kicsit túl van misztifikálva ez az input lag, 100 Hz, felhősödés, nem túl mély fekete, stb, mert megveszed, hazaviszed, kicsomagolod, összeszereled az állvánnyal, bekapcsolod, és Waooooo. (nekem első lcd tv-m, egy ~37 cm-es tv-t váltoot le, és első fullHD képes eszköz a családban, szóval emiatt is nagy élmény)
    Azért pár színes tesztképpel megnéztem én is a pixeleket, meg a felhősödést :DDD, de most már csak bekapcsolom, ráküldök valami filmet, és élvezem a látványt.
    Hangja is szépen szól. Nincs mély, emiatt kicsit doboz, de nem rezonál, tiszta,kellemes. Mivel még nem ruháztam be hangcuccba, így jelenleg a fülhallgató kimeneten küldöm ki a hangot egy sztereo erősítőre, és annak a 3 utas hangfalai természetesen sokkal szebb hangot produkálnak.
    Sony telefonom van, az LG Remote letöltve, párosítva, teljesen jól működik. Csatorna váltás, hangerő kezelés, "tapipadként" használat, és tv képét megjelenítés is simán működik. (Bár a tv képe jó 15-20 mp késéssel jön.)
    Próbáltam a gépről DLNA-n küldeni a tartalmakat az LG Smart Share-rel, az is hiba nélkül megy, de max 720p-ig. Felette már többször újratölt, kevés neki a jelerősség. (Router 1 szinttel lejjebb van)
    Kb. ennyit tudtam hirtelen, ha van kérdés, akkor megpróbálok válaszolni.
    Üdv: Vikman :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák