Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz Laca0 #25459 üzenetére

    Ez így van, :K ezért írtam, hogy kell egy mindig tv képes box+HDMI

    Ha analógra keresel úgy, hogy közben a légi DTV-B antenna is rá van keverve azaz mindkét forrás egyszerre megy, az nálam mindig , és a többieknél akik 2011- óta próbálták,szintén változó mértékű interferenciát okozott, ami miatt néhány csatorna nézhetetlen, illetve nem is hangolja be.
    ennek oka valszleg a dvb-t antenna módban alapból automatikusan bekapcsoló 5V erősítő jel, ami bezavar a kábelszolgáltató által továbbított jelbe. :F

    ezért ez a módszer nem a legjobb. A2013-as modellek is 1+1sat tuneresek, csak elérték azt a szintet (legalább is azLN750R) mint a samu évekkel ezelőtt, és egyszerre képesek a légi és kábeles csatornákat bekeresni, és tárolni.

    Én csupán próbálom megérteni, miért ragaszkodik az analóg adásokhoz.
    Amire eddig rájöttem
    minimum 3 tévé van a házban, illetve a pc-jében is van tv tuner, amit használ
    Mivel az analóghoz nem kell sem dekóder, sem több előfizu, ez így kényelmes ( és valszleg nem minden tv "lapos")

    De ettől az arra alkalmas készülékhez kérhet digitális csomagot, az abba a tévébe futó koaxot sem kell kihúzni hozzá, csak tegyen be egy mediacardot+ modult, és keresse meg a digitális adásokat.
    Az összes többi tévén marad minden változatlan. Ha nem fizet elő HD csomagra, akkor kell a mindig tv -s STB + HDMI csatlakozás.

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák