Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz gulyasa #17528 üzenetére

    Helló!
    Pont a Te korábbi hozzászólásod alapján kezdtem el keresni és megtalálni a bemenetenkénti beállítási lehetőséget. Ezt a 17510-es hsz-emben az USB bemenetre leírtam. Azóta az is kiderült számomra, hogy az AV1 és AV2 bemeneteknél (ez a DVD lejátszó és [ó borzalom!!!] a videomagnó helye) is működik "Q.MENU". Sőt ezeknél még akár a Haladó1 és 2 is beállítható. Egészen biztos, hogy a HDMI bemeneteknél is működik, de sajnos egyelőre olyan eszközöm nincs.
    DE!
    Megnéztem a tévé saját súgóját, sőt letöltöttem az LG honlapjáról, hogy akár a PC-n is nézegethessem. Lehet, hogy én vagyok béna, de semmi erről szólót nem találtam. (Csak megjegyzem, hogy ebben még a támogatott médiákról sincs egy szó sem, ellentétben pl. az LS3500 hasonló leírásával, amiből nekem kiderült, hogy a MOV is támogatott, bár semmilyen specifikációban nem írják). Hasonlóképpen nem találtam semmit a száznyelvű használati utasításban sem, ami persze leginkább arról szól, hogyan rakjam össze, szereljem a falra, és főleg, hogy miket ne csináljak vele.
    Mindenesetre hálásan köszönöm az ösztönzésedet (mert eredményes volt a számomra), de azért kíváncsi lennék, hogy honnan szerezted az információkat.
    Üdv

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák